Remeron uyku ilacı etkileri ve fiyatı

Remeron Uyku İlacı Etkileri ve Fiyatı

Remeron uyku ilacı 30mg 14 tablet ya da 40 mg film tablet olarak satılmaktadır. Remeron uyku ilacı, hap olarak kullanılmaktadır. Uykusuzluğa çözüm bulduğu gibi; depresyona karşı etkilidir ve kilo alımını arttırır. Kuvvetli bir antidepresan ilacı olduğu için kilo almak adına bu ilacı kullanmak isteyenlere kesinlikle önermeyiz.

Remeron uyku hapını kullanmadan önce doktora görünmeniz kesinlikle tavsiyemizdir. İlacı kullandıktan 1 saat sonra derin bir uykuya dalarsınız. Anksiyete bozukluğu giderici etkisi bulunmaktadır. İlaç kullanıldıktan sonra kesinlikle araç kullanılmamalı ve alkol tüketilmemelidir. Konsantre kaybı yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Remeron uyku ilacı
Remeron uyku ilacı

Remeron Uyku İlacı Etkileri

İlk kullanımlarda bünyede sersemlik yapabilir, iştahınızı açabilir ve mide bulantısına neden olabilir. Sürekli kullanımda uyuma etkisini azaltabilir. Sizlere tavsiyemiz ilaç tedavisinden en kısa sürede kurtulmanızdır.

İlacın kullanımı doktor tavsiyesine bağlıdır, lütfen doktorun söylediklerinin dışına çıkmayın.

Remeron Uyku İlacı Ne Kadar?

Remeron uyku ilacının 14 tablet fiyatı 14 TL, 28 tablet fiyatı ise 30 TL’dir. Bu fiyatlandırma değişkenlik gösterebilir. Remeron uyku hapına sahip olmak için doktor reçetesine ihtiyacınız vardır.

1 thought on “Remeron Uyku İlacı Etkileri ve Fiyatı”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir