Tolvon fiyatı ve kullananlar ne diyor

Tolvon Fiyatı ve Kullananlar Ne Diyor?

Uykusuzluk giderici bir antidepresan ilaç olan Tolvon ilacını bir çok kullanıcı yorumlarına bağlı olarak sizlere yorumladık. İlacı kullandıktan sonra iştah açıcı özelliği olduğu için kilo almanız mümkündür. Doktor tavsiyesine bağlı olarak içilebilir.

tolvon
Tolvon ilacı

Tolvon İlaç Kullanıcı Yorumları

Kullandıktan sonra üzerine yorgunluk çöker ve uykunuz gelir. Yan etkileri olarak baş dönmesi yapabilir. Uyku süresi kısa tutulur, kullandıktan 1 saat sonra uykuya dalarsınız ve yaklaşık olarak 10 saat uyursunuz.

Panik atak teşhisinde doktorların önerdiği bir uyku ilacıdır. İlacı kullandıktan sonra uyanması da bir hayli zordur. İlacı kullanırken reçetesini okuyup yan etkilerini gözden geçirmeyi unutmayın.

Nadirde olsa kullanan kullanıcıların yorumlarında ağız bölgesinde yara yaptığı görülmüştür. Uyandıktan sonra baş dönmesi ve mide bulantısı görülebilir. Uykusuzluk sorununa kesilikle çözüm olarak görülmüş ve uyuma etkileri görülmüştür.

Tolvon İlaç Fiyatı

Uyku hapının ücreti 10 mg 30 tablet için 11.90 TL olarak öngörülmüştür. Bu fiyat değişkenlik gösterebilir ve reçete ile satın alınmaktadır.

2 thoughts on “Tolvon Fiyatı ve Kullananlar Ne Diyor?”

  1. Tolvon harika bir ilaç uyku sorunu gidermede çok etkili kesinlikle tavsiye ederim benim çok işime yaradı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir