Unisom ne kadar uyutur unisom kullananlar

Unisom Ne Kadar Uyutur? Unisom Kullananlar

Unisom uyku ilacı gece uyuyamama sorununa çözüm için üretilmiş bir uyku hapıdır. İlaç içerisinde doksilamin bulunmaktadır. İlacı kullanmadan önce doktora görünmeniz gerekmektedir. Eğer ki böbrek probleminiz ya da başka bir probleminiz varsa kesinlikle kılavuzunu okuyun.

unisom uyku ilacı
Unisom uyku ilacı

İlacı çocukların kullanması yasaktır. Reçetede gösterildiği gibi kullanmalısınız. Uyku vaktiniz geldiğinde kullanıldığında yaklaşık olarak 30 dakika ile 1 saat içerisinde derin bir uykuya kapılırsınız.

Doz aşımı halinde konsantre kaybı ve uyuşukluk olabilir. Ağır bir uykuya soktuğu için uyanma süreniz uzayabilir. Uzun süreli kullanımlarda vücut bağışıklık kazanabilir, bu yüzden dolayı kesinlikle doktor gözetiminde kullanınız.

Unisom Kullananların Yorumları

Unisom uyku ilacını kullananlar genellkle; ağır bir uykuya sürüklediğini ve uzun rüyalar gördüğünü belirtmektedirler. Yanınızda birisi yoksa uyanması güç olabilir. Sabah uyandığınızda baş ağrısı değil, hafiflikle kalktığınız söyleniyor. Dozuna kesinlikle dikkat edilmeli.

Unisom ne kadar uyutur sorusuna verilecek cevap ise bünyeden bünyeye değişmektedir. Ancak genellikle 9-15 saat saat arası uyutmaktadır.

Unisom Uyku İlacı Fiyatı

Uyku hapını satın almak istediğinizde; 25 mg 20 tablet fiyatı 5.12 TL olarak belirlenmiştir. Ancak fiyatı değişkenlik gösterebilir.

1 thought on “Unisom Ne Kadar Uyutur? Unisom Kullananlar”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir